برای شروع کار ابتدا باید نرم افزار از طریق لینک زیر دانلود کنید

دانلود آزمون سفید

پس از دانلود فایل فشرده را در هاست خود استخراج کنید. این نرم افزار برای اجرا شدن به هاست لینکوس با حداقل فضای 200 مگابایت، زبان برنامه نویسی PHP ( حداقل نسخه 5.6 و حداکثر 7.2 ) و دیتابیس MySql (MariaDB) نیاز دارد. توجه کنید در هاست حتما ماژول های mbstring , gd فعال باشد. برای تهیه هاست با قیمت مناسب می توانید از هاست شرکت xzn استفاده کنید

پیش از نصب باید یک پایگاه داده (database) در هاست خود ایجاد کرده باشید. اطلاعات پایگاه داده مانند نام پایگاه داده، نام کاربری، رمز عبور را آماده داشته باشید.

بعد از استخراج فایل زیپ از طریق مرورگر وارد آدرس دامنه هاست خود شوید. در صورتیکه مسیر فایل بدرستی وارد کرده باشید وارد صفحه زیر خواهید شد.

در قسمت اطلاعات پایگاه داده اطلاعاتی که از قبل آماده کردید را وارد کنید. درقسمت اطلاعات حساب کاربری اطلاعات مربوط به کاربر مدیر را وارد کنید. توجه کنید که حتما یک رمز امن انتخاب کنید در غیر این صورت به سادگی هک خواهید شد.

پس ازاینکه نرم افزار بدرستی نصب شد با صفحه زیر مواجه خواهید شد.

حتما بررسی کنید پس از نصب پوشه installation حذف شده باشد. در صورتیکه پوشه installation حذف نشده بود. به صورت دستی حذف کنید.

در صورتیکه با نصب برنامه دچار مشکل شدید و یا خطا های در نرم افزار مشاهد کردید به آی دی تلگرام @vBakhtiari77 پیام ارسال کنید

فیلم راهنمای نصب

96 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *